+49 174 837 72 43

info@izinyolu.com.tr

Avrupalı Gurbetçilerin Platformu

ULUSLARARASI KARGO HİZMETİ

Uluslararası kargo hizmeti, Paketlerinizin, Eşyalarınızın, Ürünlerinizin veya belgelerinizin Türkiye’den Avrupa’ya hızlı ve güvenilir olarak gelmesini sağlıyoruz. Mobilya veya ev eşyasını Türkiye’den kısa bir sürede güvenilir olarak Avrupa’daki adresinize teslim ediyoruz.

Eşyalarınızı güvenle ve zamanında taşımanın önemi, bizim için son derece önemlidir. Firmamız, kargo taşımacılığı konusunda geniş bir deneyime sahip olup, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Geniş bir taşıma ağına sahip olan firmamız, farklı boyutlardaki kargolarınızı yerel ya da uluslararası destinasyonlara güvenle taşımaktadır. Taşımacılık sürecinde standartlara uygun hareket ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Firmamızın kargo taşımacılığı hizmetleri, müşterilerimize güvenilirlik, zamanında teslimat ve titizlik vadeder. Kapsamlı izleme sistemlerimiz sayesinde, gönderilerinizi her aşamada takip edebilme imkanı da sunuyoruz.

Ayrıca, özel taşımacılık ihtiyaçlarınız için çözüm odaklı yaklaşımlar geliştiriyoruz. Değerli eşyalarınızı güvenle taşımak için en uygun taşıma modellerini sizinle birlikte belirliyoruz. Paketleme, depolama, taşıma ve teslimat süreçlerinde profesyonel bir hizmet sunarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya odaklanıyoruz.

Eğer siz de güvenilir, zamanında ve kaliteli bir kargo taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızın geniş hizmet yelpazesinden faydalanabilirsiniz. Sektördeki tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

iletişim talep formu

Diğer Hizmetlerimiz

SIM KARTI DEĞİŞTİRMEYE SON

İngiltere'den Almanya'ya Sırbistan'dan Türkiye'ye SIM Kartınızı değiştirmeden yolculuk yapabilecek, Türkiye'de Internet Paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. SIM kart hizmetleri, mobil iletişim sağlayıcıları veya mobil operatörler tarafından...

ULUSLARARASI ÇEKİCİ HİZMETİ

Uluslararası çekici hizmeti, aracınızla yurtdışında veya uluslararası seyahatler sırasında karşılaşabileceğiniz sorunlara müdahale etme ve çözme amacıyla sunduğumuz bir hizmettir. Aracınızla kaza yapmanız, arıza yapması...

TURİZM VE KONAKLAMA DANIŞMANLIĞI

Turizm ve Konaklama hizmeti olarak Otel ve Tatil yeri ihtiyaçlarınızda sizlere kolaylık sağlıyoruz, Hem Türkiye'ye yolculuğunuz boyunca hem de Türkiye'deki Tatil ihtiyaçlarınızda otel ve...

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Hukuki olarak her türlü Probleminizi Uzman Partnerlerimiz ile Çözüyoruz, Trafik Kazası, Boşanma, Ceza veya herhangi bir probleminizde bizlere danışmadan karar vermeyin. Hukuki Danışmanlık ve...