+49 174 837 72 43

info@izinyolu.com.tr

Avrupalı Gurbetçilerin Platformu

ULUSLARARASI ÇEKİCİ HİZMETİ

Uluslararası çekici hizmeti, aracınızla yurtdışında veya uluslararası seyahatler sırasında karşılaşabileceğiniz sorunlara müdahale etme ve çözme amacıyla sunduğumuz bir hizmettir. Aracınızla kaza yapmanız, arıza yapması veya başka nedenlerle yolda kalmaları durumunda Yol yardım sigortanız aracınızı Çektirmiyor ise aracınızı Türkiye’nin herhangi bir yerinden, Avrupa’nın herhangi bir yerine Uygun fiyata ve Güvenilir olarak çekilmesini sağlıyoruz.

Yol Yardım Paketlerimizi almanızı tavsiye ederiz.

  1. Uluslararası Yol Yardımı: Aracınız yurtdışında veya sınırlar arası bir bölgede arıza yaparsa veya kaza yaparsa, uluslararası çekici hizmeti, aracınızı tamirhane veya güvenli bir yere taşır.
  2. Lastik Değiştirme: Aracınızın lastiği patlarsa veya lastiği değiştirmeniz gerekirse, uluslararası çekici hizmeti size lastik değiştirme hizmeti sunar.
  3. Akü Değiştirme ve Şarj: Aracınızın aküsü ölürse veya şarj etmeniz gerekiyorsa, uluslararası çekici hizmeti akü değiştirme veya şarj işlemini gerçekleştirir.
  4. Yakıt Dolumu: Yakıtınız tükenirse veya yanlışlıkla yanlış yakıt doldurursanız, uluslararası çekici hizmeti size yakıt sağlar.
  5. Anahtar Kilitlenmesi Açma: Anahtarlarınız araç içinde kilitlenirse, uluslararası çekici hizmeti sizi içeri almanıza yardımcı olabilir.
  6. Uluslararası Danışmanlık: Telefon veya çevrimiçi platformlar aracılığıyla, uluslararası çekici hizmeti size yolculuk sırasındaki sorularınızı yanıtlamak veya rehberlik sağlamak için yardımcı olabilir.
  7. Vize ve Sınır Sorunlarına Destek: Sınırlar arası seyahatler sırasında vize veya diğer sınır sorunları yaşandığında, uluslararası çekici hizmeti rehberlik sağlayabilir ve gerekli desteği sunabilir.
  8. Hava, Trafik ve Yol Durumu Bilgilendirmesi: Yolculuk sırasında hava durumu, trafik ve yol koşulları hakkında bilgi sunma ve güncellemeleri sağlama konusunda yardımcı olabilir.
  9. Uluslararası Sigorta Sorunlarına Destek: Uluslararası seyahat sigortası ile ilgili sorunlar yaşandığında, uluslararası çekici hizmeti sigorta işlemlerine yardımcı olabilir.

Uluslararası çekici hizmeti, seyahat edenlerin uluslararası yolculuklarını daha güvenli ve sorunsuz hale getirme amacı taşır. Yolda kalan araçların hızlı bir şekilde yardım almasını ve seyahatlerinin kesintiye uğramamasını sağlar. Bu hizmet, uluslararası seyahatlerde güvende olmanızı sağlayarak sürücüler ve yolcular için önemli bir destek sağlar.

Diğer Hizmetlerimiz

SIM KARTI DEĞİŞTİRMEYE SON

İngiltere'den Almanya'ya Sırbistan'dan Türkiye'ye SIM Kartınızı değiştirmeden yolculuk yapabilecek, Türkiye'de Internet Paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. SIM kart hizmetleri, mobil iletişim sağlayıcıları veya mobil operatörler tarafından...

ULUSLARARASI KARGO HİZMETİ

Uluslararası kargo hizmeti, Paketlerinizin, Eşyalarınızın, Ürünlerinizin veya belgelerinizin Türkiye'den Avrupa'ya hızlı ve güvenilir olarak gelmesini sağlıyoruz. Mobilya veya ev eşyasını Türkiye'den kısa bir sürede...

TURİZM VE KONAKLAMA DANIŞMANLIĞI

Turizm ve Konaklama hizmeti olarak Otel ve Tatil yeri ihtiyaçlarınızda sizlere kolaylık sağlıyoruz, Hem Türkiye'ye yolculuğunuz boyunca hem de Türkiye'deki Tatil ihtiyaçlarınızda otel ve...

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Hukuki olarak her türlü Probleminizi Uzman Partnerlerimiz ile Çözüyoruz, Trafik Kazası, Boşanma, Ceza veya herhangi bir probleminizde bizlere danışmadan karar vermeyin. Hukuki Danışmanlık ve...