0,00 €

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

İzin Yolu Comfort Plus Yol yardım Paketi 12.06.2024 - 28.08.2024 arası 30% indirimli Kampanya sadece 84,00€

0,00 €

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

ULUSLARARASI KARGO HİZMETİ

Paketlerinizin, Ev Eşyalarınızın, Ürünlerinizin Türkiye’den Avrupa’ya veya Avrupa'dan Türkiye'ye hızlı ve güvenilir olarak gelmesini sağlıyoruz.

Mobilya veya Eşyalar

Eşyalarınızı gecikmeden en hızlı şekilde Avrupadan Türkiyeye veya Türkiyeden avrupaya adrsinize kadar gecikmeden getiriyoruz

Hızlı Teslimat

Kargolarınız en geç 2 hafta içerisinde Avrupa veya Türkiye'deki adresinize teslim edilir

Gümrük Sigorta derdi yok

Gümrük vergileri ve sigorta dahil eşyalarınızı adresinizden adresinize teslim ediyoruz, Kurulum derdi olmadan

Uluslararası kargo hizmeti, Paketlerinizin, Eşyalarınızın, Ürünlerinizin veya belgelerinizin Türkiye’den Avrupa’ya hızlı ve güvenilir olarak gelmesini sağlıyoruz. Mobilya veya ev eşyasını Türkiye’den kısa bir sürede güvenilir olarak Avrupa’daki adresinize teslim ediyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve zamanında taşımanın önemi, bizim için son derece önemlidir. Firmamız, kargo taşımacılığı konusunda geniş bir deneyime sahip olup, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Geniş bir taşıma ağına sahip olan firmamız, farklı boyutlardaki kargolarınızı yerel ya da uluslararası destinasyonlara güvenle taşımaktadır. Taşımacılık sürecinde standartlara uygun hareket ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Firmamızın kargo taşımacılığı hizmetleri, müşterilerimize güvenilirlik, zamanında teslimat ve titizlik vadeder. Kapsamlı izleme sistemlerimiz sayesinde, gönderilerinizi her aşamada takip edebilme imkanı da sunuyoruz. Ayrıca, özel taşımacılık ihtiyaçlarınız için çözüm odaklı yaklaşımlar geliştiriyoruz. Değerli eşyalarınızı güvenle taşımak için en uygun taşıma modellerini sizinle birlikte belirliyoruz. Paketleme, depolama, taşıma ve teslimat süreçlerinde profesyonel bir hizmet sunarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya odaklanıyoruz. Eğer siz de güvenilir, zamanında ve kaliteli bir kargo taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızın geniş hizmet yelpazesinden faydalanabilirsiniz. Sektördeki tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Tarih belirleyin

Bize Kargonuz için tarih ve saat hakkında bilgi verin en kısa sürede size uygun teslimatı ayarlayalım

İletişime geçin

Bizim ile Kargolarınız için iletişime geçerek, Teslimatlar hakkında bilgi alabilirsiniz

Kargonuzu teslim alın

Size uygun rezaervasyonu yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde Kargonuzu teslim edep teslim alabilirisiniz

Telefon Numarası:

(+49) 174 837 72 43

Çalışma Saatleri:

Pzt-Pzr: 08:00 - 22:00

E-mail:

info@izinyolu.com.tr